Liefste, beste vrijwilliger,

Je zet je onbezoldigd en uit vrije wil in voor de wilde inheemse fauna en haar biotopen. Je zet je talenten in om bij te dragen aan een betere en diervriendelijke omgeving. Je inzet en enthousiasme als vrijwilliger binnen onze vereniging zijn prachtig. De tijd en energie die je steekt in het beschermen van onze natuur zijn onbetaalbaar. We zijn trots om iemand als jou in ons team te hebben. Daarom verdien jij als vogelbeschermengel een welverdiende: Bedankt!

In de week van de vrijwilliger verdien jij het dan ook om in de bloemetjes te staan. Wil je het op facebook van de daken schreeuwen dat je trots bent vrijwilliger voor onze vereniging te zijn? Dan kan je nu gebruik maken van ons nieuw profielfotokader.

  1. Klik op je profielfoto en kies ‘Profielfoto bijwerken’, hierna kan je een ‘Kader toevoegen’.
  2. Zoek naar ‘Vogelbescherming Vlaanderen’
  3. Nu nog klikken op ‘Als profielfoto gebruiken’ en je bent klaar om te pronken als vrijwilliger tijdens jouw week!

Vanuit het hele team van Vogelbescherming Vlaanderen en uiteraard afdeling Kerkuilwerkgroep Vlaanderen, bedankt om te schitteren als vrijwilliger!

 

Evy Ampoorter 

Coördinator verenigingswerking

Contactpersoon Kerkuilwerkgroep

Contactpersoon Opvangcentra voor Vogels en Wilde Dieren

Vogelbescherming Vlaanderen vzw

Koetshuis – Walburgstraat 37 – B-9100 Sint-Niklaas

BE0478.895.037 – RPR Gent, afdeling Dendermonde

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.www.vogelbescherming.be

BE61001409877317 – BIC: GEBABEBB